Cumhuriyetin 91. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun - Eğitim Günlüğü - Yakup Çetin
Son Eğitim Makaleleri
Loading...

29 Ekim 2014 Çarşamba

Cumhuriyetin 91. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun


​Türkiye Cumhuriyeti'nin 91. kuruluş  yıldönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız. Cumhuriyet, yeniden varoluş ve bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin ve Anadolu'yu yeniden yurt edinişimizin adıdır.

Büyük Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti'ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak, Yurtta Sulh Cihanda Sulh ilkesiyle hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışılacak ve bu ülkenin bölünmez bütünlüğünü sağlayacaktır. Cumhuriyetimizin 91. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Her zaman olduğu gibi, bu günlerde barış ve huzurumuzun korunmasına, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine daima ehemmiyet vermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor, Cumhuriyet Bayramınızı yürekten en kalbi duygularımızla kutluyoruz ve komşu ilimiz Karaman Ereğli ilçesinde göçük altında kurtarılmayı bekleyen tüm hemşerilerimize Cenabı Allah'tan yardım diliyoruz. 

___________________________________________________________________
Yakup Çetin - www.yakupcetin.com - [email protected] - 0 544 343 86 28 

            
Yorumla ve görüşün değerlensin


EmoticonEmoticon

    Hayat bir an, o da bu an...
Notification
This is just an example, you can fill it later with your own note.
Done