Haber Ajanslarına Abone Olmak - Eğitim Günlüğü - Yakup Çetin
Son Eğitim Makaleleri
Loading...

3 Şubat 2012 Cuma

Haber Ajanslarına Abone Olmak

Bu konumuzda sizlere birçok kişinin işine yarayacak bir olayı anlatacağız.Bir haber sitesimi açacaksınız yada siteniz var son olayları 1 dkka içerisinde sitenizde mi görmek istiyorsunuz o zaman bu konu tam sizlere göre okuyunuz.İhlas Haber Ajansı – İHA
Genellikle en çok tercih edilen haber ajanslarından bir tanesidir.En uygun olarak da tarife edilmektedir.Fiyatları resmi sitesinde yazmamaktadır.Sizler Aşağıda vereceğimiz adres ile abone olup fiyat sorabilir yada +90 212 454 3333 numaralı telefondan Pazarlama Departmanı ile iletişim kurabilirsiniz.
Anadolu Haber Ajansı – AA
En geniş arşivli ve sorunsuz çalışan haber ajanslarından bir tanesidir.Sizler için en iyi hizmeti vermeye çalışan bu haber ajansının fiyatları biraz yüksektir.Kaliteli bir site düşünüyor ve haberleri almak istiyorsanız bunu seçmelisiniz.

AA il bülteni abonelik ücreti geçen yıl;
haberler= 110 TL
fotoğraflar= 110 TL
idi. AA İl temsilciliğine başvurursunuz. Merkezden sizlere kullanıcı adı ve şifre belirlenir ve sözleşme imzalarsınız.. ödemeyi her ay yaparsınız, belirteceğiniz adrese faturanız yollanır.
Zam geleceği zaman, abonelere haber verilir ve eski abonelere daha uygun fiyata verilir.Lakin il bülteni olduğundan bu kadar maaliyettedir.Örneğin bir spor haberlerini duyumlara göre 750 tl ile abone olabilirsiniz…
Cihan Haber Ajansı – Cihan
Birçok kişinin kullandığı ucuz olduğu ve kaliteden ödün vermediği için kullanılan haber ajanslarından bir tanesidir.size verdiğimiz linkten bütün detaylara ulaşabilirsiniz.Boşa buraya yazmaya gerek yok.
Doğan Haber Ajansı – DHA -
Doğan haber ajansı yanı dha kesinlikle işini iyi yapan bu 4 firmadan bir tanesidir.Haber nerde bunlar orda diye takip edebilirsiniz.Bu haber ajansında bir fiyat istemek için kişiler ile iletişime geçip yada aramanız gerekmektedir.Bunun içinde bütün bilgiler aşağıdaki linkte yazmaktadır.Ayrıca telefon numarası irtibat tel vs gibi özelliklere de linke tıkladığınızda açılan sayfanın sol tarafında bulabilirsiniz.

Yorumla ve görüşün değerlensin


EmoticonEmoticon

    Hayat bir an, o da bu an...
Notification
This is just an example, you can fill it later with your own note.
Done