Son Eklenenler

11 Ekim 2011 Salı

yakupcetincom

Facebook Ücretli Olacak - Bu Facebook Mesajına Aldanmayın!


Daha önce MSN ve Yahoo kullanıcıları arasında dolaşan paylaşırsan mavi olacak, paylaşmazsan para ödersin palavrası Facebook kullanıcıları arasında da dolaşmaya başladı.

Facebook hakkında güncel bilgilerin bulunduğu Facecrook sitesinin yayınladığı habere göre son zamanlarda resmi olduğu iddia edilen bir yazı pek çok Facebook kullanıcısı tarafından paylaşılmış durumda.

“Facebook bundan sonra profil değişimleri için para isteyecek. Eğer bu yazıyı duvarında paylaşırsan simgeniz maviye dönüşecek ve Facebook sizin için ücretsiz olacak. Lütfen bu mesajı paylaşın, yoksa eğer ücret ödemezseniz hesabınız silinecek” şeklindeki yazının, bundan önce de Yahoo ve MSNkullanıcıları arasında bol miktarda paylaşılmıştı.
Facebook’un giriş sayfasında “Ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır” ibaresi bulunuyor. Dolayısıyla resmi bir açıklama arıyorsanız, sitenin giriş sayfasını ziyaret etmeniz yeterli. Henüz Türk kullanıcılar arasında benzer bir mesaj yayılmaya başladı mı bilinmiyor. Ancak böyle bir mesajla karşılaşırsanız duvarınızda paylaşıp başkalarını da endişelendirmeyin.
Kısacası, Facebook bugüne kadar ücretsiz oldu ve bundan sonra da ücretsiz olacak.
Kaynak:http://ttnet.shiftdelete.net/2011/09/28/bu-facebook-mesajina-aldanmayin/

Sitemizdeki yeni içerikleri E-posta adresinizle takip edin :