Son Eklenenler

16 Haziran 2011 Perşembe

yakupcetincom

Sosyal Ağlarda Sizi Kim Sildi Takip edin. En güzel Facebook Uygulamaları.

Günümüzde Sosyal Ağlar yaşamımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Günlük yaşamda olduğu gibi sanal sosyal ağlarda da arkadaşlarımızla sürekli etkileşim içinde olmayı istemekteyiz günümüzün en aktif sosyal paylaşım sitesi Facebook da bu etkileşimin devamlı olarak artması için her şeyi yapıyor. 

Facebook kullanırken sizi silen kişileri görebilme şansınız bulunmamaktadır. Facebookta seni sileni engelleyeni gör gibisinden birçok aldatmaca sayfalar olsa da Facebook üzerinden şuanda bu hizmeti kullanmak mümkün değil bildiğim kadarıyla. 

Sizlere sizi arkadaş listesinden silen arkadaşlarınızın kimler olduğunu öğrenebileceğiniz üç adet uygulama hakkında bilgiler vereceğiz.

1.       TwentyFeet.Com
Bu uygulama çok basit bir uygulama bu uygulama sizin profilinizi devamla inceleyerek size anlık bilgiler vermektedir. Bu kadar kolay olmasının yanında kullanımı ücretsiz bir uygulama değil ancak önemli profillere sahip insanlar için parasal değeri olmayan bir ücreti var bir yıllık kullanım bedeli 2,49 $ dır. 


2.      Who.Deleted.Me
Bu servis diğerine göre ücretsiz olsa da o kadar gelişmiş bir servis değildir. Sayfayı ziyaret ediyorsunuz ardından da facebook hesabınızla sisteme giriş yapıyorsunuz, Sistem facebook aktivitelerinizi takibe başlıyor ancak sistemin tam entegreli bir şekilde çalışabilmesi için iki üç günün geçmesi gerekmektedir.

3.       BetterFacebook.Net

 İsminden de anlaşılacağı üzere daha güzel bir facebook için yüzlerce fonksiyonun içinde bulunduğu servis, Temalar, Arkadaş bildirimleri vs konunun üstünde belirttiğimiz gibi olmayan facebook’a bütünleşmiş bir uygulama facebook hesabınızın Çehresini değiştiriyor.   

Bu Uygulamaları Ben Kullanmadım, Açıkçası beni silen kişileri niye önemseyeyim önemli kişiler olsaydı arkadaş listemde olmaya devam ederlerdi. Sizler önemsiyorsanız bu uygulamaları kullanabilirsiniz. Uygulama hakkında kısa bilgiler yabancı bir kaynaktan derlenmiştir. Umarım işinize yarar.
Kişisel Öğreti: Yakup ÇETİN

Sitemizdeki yeni içerikleri E-posta adresinizle takip edin :