Son Eklenenler

17 Mart 2011 Perşembe

yakupcetincom

Çin’den Bireysel İthalat Yapın.


Evet, Yanlış duymadınız kendi keyfinize göre istediğiniz ürünleri sipariş verip hiçbir kargo ücreti vs ek masraflar ödemeden Ülkemize kıyasla uygun fiyatlarla bir birinden farklı onlarca siteden alışveriş yapabiliyorsunuz. 

Ben şahsen bir siteyi denedim 5 dolarlık ürünü direk bana ulaştırdılar hiçbir ücret ödemeden bu alışverişim deneme amaçlıydı bir sıkıntı yaşamadım. İlk Alışverişimden beri focalprice.com web sitesini inceliyorum ihtiyacıma göre ürünleri sipariş veriyorum iki üç hafta içinde ürün elime ulaşıyor.
Ben şahsen telefon alış verişi yapmıyorum çok uygun fiyatlı olduğu halde çünkü ülkemize girdiğinde birde kırdırmak açtırmak gerekecek. Telefon konusunda bir tecrübe yaşayan arkadaşımız olur ve yorum yazarsa bizde tecrübe etmiş oluruz. 

Şuan Dolar Ülkemizde son gelişmelerle beraber yükselişte bu yükselişe rağmen bu sitede ürünler yine de ülkemize göre uygun. Ülkemizde 150 TL’lik bir ürün bu site ve buna benzer siteler üzerinde 70 TL gibi yarı yarıya bazen daha altında bir tutardan satılıyor. 


Bu ücretsiz nakliyeli Çin kökenli alışveriş sitelerinde Pay PAL hesabı kullanılıyor. Pay PAL’ınız Yoksa PayPal.Com web sitesine girip Türkçeleşmiş ara yüzüyle hesabınızı oluşturabilirsiniz. Pay Pal Türkçe olunca çoğu kişinin ihtiyacını göreceğine inanıyorum. [Yakup ÇETİN]


Sitemizdeki yeni içerikleri E-posta adresinizle takip edin :