Son Eklenenler

30 Eylül 2010 Perşembe

yakupcetincom

The Last Song Son Şarkı Filmini İzledim

Son Şarkı (The Last Song) filmini izlemeyen romantik ve drama türü sinemaları sevenlere tavsiye ederim. Filimi izleyince ümitsiz ve kırgın bir kız çocuğunun mükemmel bir aşk yaşaması ile Hayatındaki tüm ümitsizliklerinin ve kırgınlıklarının bitmesini anlatıyor. 

Kız Babasına kızgın nedeni Annesinden ayrılan babanın ayrılığı kaldıramayıp çocuklarını bile görmeden yıllarca ortadan kaybolması. Hasta baba hastalığının son evresinde kızı ve oğlunu yaz tatili için yanına çağırıyor ve film başlıyor. 

Kız ilk zamanlar babayla sorunlar yaşıyor sonra bir sevgilisi oluyor babası ile arasını düzeltmeye başlıyor o anda dram Türk filmlerindeki gibi Baba bir anda bayılıyor hastanede kız babasının çok az ömrü olduğunu öğreniyor.
Kız bir tarafta sevinç yaşarken üzüntüyle doluyor. Babasına kötü davranmıştır ama bir şeyleri değiştirmeye karar verdiği anda babasını kaybetmektedir. 

Beklenen oluyor baba ölüyor ama kız her türlü sıkıntı ve tasasını atıyor babasının son günlerinde vermiş olduğu nasihatlerle. 


Hoş ve sürükleyici bir film sevdiğimiz kişilerle sorunlarımız olsa da bu sorunları aşmaya çalışmamızın önemini vurguluyor. Bu kişileri bir şekilde kaybedersek geride sadece pişmanlıklar kalıyor insanda.

Filmin izlenme Tarihi:29.09.2010 Çarşamba 
Film sever arkadaşlarımız için iyi seyirler. (Yakup ÇETİN)

Filmi Kaliteli Bir Şekilde İzlemek için: Günlük Filim Web Sayfası Tıklayınız...

Sitemizdeki yeni içerikleri E-posta adresinizle takip edin :