Son Eklenenler

1 Ekim 2010 Cuma

yakupcetincom

Ice Twisters (Buzlu Kasırga) Filmini İzledim


Ice Twisters (Buzlu Kasırga) Filmini İzledim bilim kurgu ve sürükleyicilik filmle özdeşleşmiş sanki. Bir dakika olsun gözümü ayırmadan filimi soluksuz izledim.

Film komple teorileri üzerine kurulmuş mükemmel bir yapıt. Birkaç bilim adamının yağmur projesinin Amerikan hükümetinin araştırma komitesindeki üst düzey yetkili tarafından desteklenmesi ve projenin başlaması.

Proje başlıyor ufak bir yağmur ve yağmurla başarı sevinci ama ummadıkları bir şey oluyor ve rastgele çevre bölgelerde kasırgalar olmaya başlıyor. Projenin mimarları bu sorunu çözmeye çalışırken projenin destekçisinin kendilerine proje dışına ittiğini görüyoruz. 

Bu noktadan sonra kendileri uğraşıyorlar ve Facia noktasına gelince Araştırma komitesindeki kişi anlaşmayı kabullenmek durumunda kalıyor. Ve Filmimizin Başkarakteri daha önceden araştırmacı olan şuan için bilimkurgu romanlar yazan komple teorici bilim adamı ile anlaşıyorlar ve Kasırgaları şehri tamamen yıkmadan durduruyorlar.
Daha sonra Araştırma Komitesindeki üst düzey yetkili ve Komite Merkezine iki cd hazırlıyorlar olayın gerçeklerini anlatan ve bu şekilde kötü adamı kanun önüne çıkarmayı başarıyorlar. 

Soluksuz izlenebilecek bir film izlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim. Sizde benim gibi bu tarz filmleri seviyorsanız beğenerek izleyeceksiniz. Filmde gerçeklik ön planda biraz ihtimal dışı teorilerde ekleniyor tabii ki ardındansa güzel bir macera seyircileri için.
Film sever arkadaşlarımız için iyi seyirler. (Yakup ÇETİN)

Filmin izlenme Tarihi:30.09.2010 Perşembe  

Filmi Kaliteli Bir Şekilde İzlemek için: Günlük Filim Web Sayfası Tıklayınız...

Yapım:2009 ~ ABD, Kanada
Tür:Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Yönetmen:Steven R. Monroe
Senaryo:Andrew C. Erin, Paul A. Birkett
Yapımcı:Lisa Hansen
Görüntü Yönetmeni:Anthony C. Metchie
Süre:1 saat 32 dk
Oyuncular (ilk 5): Mark Moses, Camille Sullivan, Kaj-Erik Eriksen, Alex Zahara, Luisa D’Oliveira

Sitemizdeki yeni içerikleri E-posta adresinizle takip edin :