Son Eklenenler

22 Eylül 2010 Çarşamba

yakupcetincom

Göbek Eritme Teknikleri ve Eğzersizleri

Göbek Eritme, Göbek Eritme Hareketleri, Göbek Eritme Diyeti, Egzersizleri, vatan.tc
Sağlıklı bir görünüşe sahip olmak isteyenlerin ilk başta dikkat ettikleri konu göbek bölgesi. Büyük bir göbeğim var onu eritmek istiyorum diyenler egzersiz yaparak çok güzel bir görüntüye kavuşubilirler.
Göbek bölgesinin kilo alırken ilk yağlanmaya başlayan bölge olduğunu unutmayın ve kilo vermek istediğinizde de ilk incelecek kısmın göbek bölgesi olacağını düşünmeyin!

Peki nasıl eritebilirim bu göbeği? ben Sadece diyet yapmak genellikle istediğiniz gibi bir görüntüye ulaşmanızda yeterli olmayacaktır. Diyetle birlikte yapmanız gereken bazı egzersiz hareketlerini tavsiye ediyoruz.
Göbek bölgesindeki kasları hareket ettirecek her eğzersiz bize yardımcı olacaktır. Yine de bizler işimize en çok yarayacak göbek eritme hareketleri veya göbek eritme egzersizleri diyebileceğimiz şeyleri seçmek zorundayız. Vucudunuz yapacağınız göbek egzersizleri ile kalori yakacak bütün vucudunuz zayıflarken göbek bölgeniz şekillenerek incelecektir.
Mekik çekin. Dizlerimiz bitişik ve bacaklarımız paralel olacak şekilde uzanarak doğrulup uzanın bu hareketi karnınız acıyana kadar yapın. ilk başlarda karın kaslarınız acıyacaktır fakat zamanla bunu alışacaksınız.
Sırt Mekiği. Bir kolunuzu diğer tarafta bulunan bükük dizinize hafifçe sık sık yaklaştırın. Bu hareketi birkaç dakika yaptıktan sonra diğer kola geçebilirsiniz.
Bunlar sizler için tavsiye ettiğimiz egzersizler bunlarla birlikte birkaç egzersiz hareketi yapmalısınız fakat bütün bu hareketlere bir günde başlamamalısınız. Bunlar formda olmayan vucudunuz için tehlikeli olabilir. Göbek bölgenizi eritmek için diyetle birlikte bu bölgedeki kasları çalıştıracak egzersizler yapmalısınız. Sağlıklı bir göbek bölgesi için ne yalnız başına diyet nede yalnız başına egzersizler yetecektir ikisini bir arada yapmalısınız…

Sitemizdeki yeni içerikleri E-posta adresinizle takip edin :