Eğitim Günlüğü - Yakup ÇetinFacebook Ücretli Olacak - Bu Facebook Mesajına Aldanmayın!


Daha önce MSN ve Yahoo kullanıcıları arasında dolaşan paylaşırsan mavi olacak, paylaşmazsan para ödersin palavrası Facebook kullanıcıları arasında da dolaşmaya başladı.

Facebook hakkında güncel bilgilerin bulunduğu Facecrook sitesinin yayınladığı habere göre son zamanlarda resmi olduğu iddia edilen bir yazı pek çok Facebook kullanıcısı tarafından paylaşılmış durumda.

“Facebook bundan sonra profil değişimleri için para isteyecek. Eğer bu yazıyı duvarında paylaşırsan simgeniz maviye dönüşecek ve Facebook sizin için ücretsiz olacak. Lütfen bu mesajı paylaşın, yoksa eğer ücret ödemezseniz hesabınız silinecek” şeklindeki yazının, bundan önce de Yahoo ve MSNkullanıcıları arasında bol miktarda paylaşılmıştı.
Facebook’un giriş sayfasında “Ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır” ibaresi bulunuyor. Dolayısıyla resmi bir açıklama arıyorsanız, sitenin giriş sayfasını ziyaret etmeniz yeterli. Henüz Türk kullanıcılar arasında benzer bir mesaj yayılmaya başladı mı bilinmiyor. Ancak böyle bir mesajla karşılaşırsanız duvarınızda paylaşıp başkalarını da endişelendirmeyin.
Kısacası, Facebook bugüne kadar ücretsiz oldu ve bundan sonra da ücretsiz olacak.
Kaynak:http://ttnet.shiftdelete.net/2011/09/28/bu-facebook-mesajina-aldanmayin/
Share on Google Plus

0 yorum:

© 2005 - 2017. Yakup Çetin - Elementx Tasarım

Bozkır Yukarı Mahalle 50044 Sokak Yıldızhan Koperatifi Dışkapı No:4C İç Kapı no:9 Bozkır Konya
Telefon: 0 544 343 86 28 - Fax: 0332 426 23 30
iletisim@yakupcetin.com

Bize Ulaşın: